درباره گروه دانش بنیان توسعه پارس

به نام خالق هستی آفرین

گروه دانش بنیان امید آیندگان توسعه پارس در اوایل سال 1382 از گرد هم آمدن متخصصین و مشاورین مجرب صنعت IT با هدف ارتقاء سطح کیفی محصولات و ارتقاء آگاهی فعالین این صنعت و همچنین جامعه مرتبط ، تشکیل شده است.
هم اکنون نیز متخصصین و مدیران این شرکت آماده ی اجرا و پاسخگویی به نیازهای حوزه ی IT و نرم افزارهای سفارشی تحت وب از شروع تا پایان فرایند آن می باشد. شرکت توسعه پارس ، شعار تولید نرم افزارهای تحت وب سفارشی وزین ، بر پایه ی تکنولوژی و استاندارهای جهانی و ارایه ی آن در حداقل زمان و هزینه و با کیفیت بسیار مناسب را در دستور کار اصلی خود قرار داده است. افق سه ساله ی شرکت تولید نرم افزارهای خدمات رسانی آن لاین تحت وب برای پیگیری فعالیت مفید صدها هزار کاربر هدف می باشد. امید است با توکل به خدوند متعال و وجود مدیران و پرسنل هوشمند ره صد ساله را ...

برند هایی که به ما اعتماد کرده اند
نظرات برخی از مشتریان ما
دکتر ایمان ندیمی

مدیر عامل شرکت ایمن شبکه هوشمند

سامانه کارگزینی مشیر به نظر بنده توانسته است یکی از مهمترین چالش های مربوط به کسب و کارها پیرامون مباحث حقوقی روابط کار و تامین اجتماعی را برای کارفرما برطرف کند. چالشی که تقریبا تمامی کسب و کارها به دلیل عدم دانش کافی یا چه بسا غلط، از آن بی نصیب نمانده اند.

مهندس داوود ظفری

مدیر منابع انسانی شرکت کوهبر کاریز

بیش از 25 سال است در حوزه منابع انسانی برای شرکت های متعدد به عنوان نماینده کارفرما در جلسات اداره کار حضور داشته ام.کاری که مشیر انجام می ده بی نظیره. تمامی کارهایی که باید کارفرما انجام بده را بر عهده می گیره، تازه ضمانت اجرا هم داره. به نظر من در خریدش شک نکنید ...!

مهندس سید علی شریعتی

کارشناس نرم افزار گیتی پسند

اپلیکیشن مشیر در عین سادگی توانسته است یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبین مشاغل را به صورت دقیق و حرفه ای برطرف کنه. از تنظیم قرارداد کار، محاسبه حقوق و دستمزد و ده ها کار دیگه ای کارفرماها ملزم به انجام آن هستند را با بهترین روش ممکن انجام می ده. ضمانتش هم که دیگه حرفی برای زدن نگذاشته.